Tank na tankodromu s lidmi
top

Znáte Vimeo? Prošel jsem ho a našel tři pěkná videa s tématem TANK

Na webu Vimeo.com najdete často hodně pěkná videa. Není to tak striktní web jako Youtube, ale mám takový pocit, že je víc pro fajnšmekry. Jsou tam hodně videa umělecká apod.

Vimeo si někdy procházím, když mám chuť pokoukat po videích a nechci sledovat main stream na Youtube.com. No a tak mě taky napadlo podívat se na videa ohledně tématu tank.

Takže první video, které jsem našel a které mě zaujalo. Je to video spíš pro fanoušky počítačů, programování a her. Vytvořil to totiž velmi dobrý počítačový grafik a animátor Dave Bergin. No takže ačkoliv to vypadá, že jde o vážně skutečný tank, tak je to přátelé finta. Jde o počítačovou animaci, ale velmi zdařilou! No, uznávám, že pro běžné lidi je to trochu nuda. Tak sorry.

Další video je zase kombinace s počítačovou animací. No tak vidíme, kdo na to Vimeo chodí, že ano. No takže na tomhle videu uvidíte kočky v tanku. Ano, čtete správně, uvidíte tady kočku, jak řídí tank a jak si to pěkně dává. Ovšem ačkoliv to na začátku vypadá jako nevinná kočička, která si jen tak hraje s tančíkem, tak se přátelé budete divit, co Vás čeká! Takže hurá do toho a mrkejte, co je tam za překvapení:

Třetí video je taková blbůstka, jen tak ať se Vám vytvoří úsměv na rtech:

A to mi připomnělo ten náš růžovej tank po revoluci. No nebyl fajn?

Tank osvoboditel

Tank osvoboditel

Mimochodem, tento tank má být symbolem osvobození Prahy od Němců na konci druhé světové války. Měl by to být první ruský tank, který vjel do Prahy. Kupodivu nás to po 20-ti letech okupace moc netankuje. Ale Rusů se přebarvení tanku na růžovou dotklo a uspořádali sbírku na jeho nabarvení zpět na zeleno.

Tak jste naladění vidět nějaký tank na živo? Tak neváhejte a okamžitě si objednejte zážitek – jízda tankem nebo řidičem tanku!

Chci zážitek v tanku Šipka
top