Tank na tankodromu s lidmi
top

Jak objednat jízdu tankem?

Jízda tankem, to je věc! Už jste o tom také přesvědčení, jako my? Pokud jste rozhodnutí vyzkoušet si jet v tanku na tankodromu, tak Vám doporučujeme postupovat stejně, jako jsme to udělali my. Jsme fandové do jízdy tankem a proto jsme udělali tuto stránku. Nejsme provozovatalé tankodromu, jen víme, kde koupit.

Recenze – Stream.cz

 

Doporučujeme objednat jízdu tankem u zážitkové agentury Zážitky.cz. Pro jízdu budete pojištění a tak i kdyby tank zajel do bitevního pole, není se čeho bát. Dostanete pěknou poukázku, doprovod, vše je celkově velmi profesionálně zařízeno a budete mít skvělý zážitek 🙂

Jízda v obrněném transportéru (Bojové Vozidlo Pěchoty BVP) – zážitek od 999 korun:

Objednat jízdu BVPŠipka

 

Jízda v tanku – stát se řidičem tanku, zážitek od 11.499 korun.  Je to dražší, ale budete řidičem tanku!

Objednat jízdu tankem Šipka

Provozovatel těchto stránek není majitelem tanku nebo obrněného transportéru a tak nemůže zajišťovat tento skvělý zážitek. Jsme pouze fanoušci tohoto skvělého sportu. Pro objednání zážitku prosím použijte odkaz výše.

Pokud si chcete objednat jízdu v tanku či obrněném vozidle, tak tudy. Dotazy nám zasílejte pouze pokud máte zájem například o výměnu odkazu, umístění reklamy nebo nějaký dotaz přímo k těmto stránkám, případně pokud máte zájem o podobné stránky jako jsou tyto.

Pokud nám chcete zaslat email, použijte prosím následující formulář:

Vypočtěte:
13 + 15 =

top